03 Mart 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 135.291
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 11.837
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 68
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 7.892
ALMANYA 3. LİGİ
Lübeck
BAŞLAMADI 19:00
Hansa Rostock
Saarbrucken
BAŞLAMADI 19:00
Duisburg
Uerdingen
BAŞLAMADI 19:00
Ingolstadt 04
ALMANYA FEDERASYON KUPASI
Rot-Weiss Essen
BAŞLAMADI 20:30
Holstein Kiel
RB Leipzig
BAŞLAMADI 22:45
Vfl Wolfsburg
ALMANYA REGİONALLİGA
Wuppertaler SV
BAŞLAMADI 20:00
Fortuna Köln
Lippstadt
BAŞLAMADI 20:00
Sportfreunde Lotte
Alemannia Aachen
BAŞLAMADI 20:00
Preussen Münster
Ulm
BAŞLAMADI 21:00
TuS Rot-Weiss Koblenz
FSV Frankfurt
BAŞLAMADI 21:00
Freiburg II
ARJANTİN KUPASI
Talleres
MS 4 - 5
Atletico Rafaela
Defensa y Justicia
MS 1 - 0
Club Atlecio Estudiantes
ARJANTİN PROFESYONEL LİG KUPASI
Atletico Tucuman
MS 1 - 1
Huracan
ARNAVUTLUK 1. LİGİ
Apolonia
MS 1 - 1
Partizani
Tirana
MS 2 - 0
Bylis
Skenderbeu
MS 0 - 1
Kastrioti
Kukesi
BAŞLAMADI 18:00
Laçi
Teuta
BAŞLAMADI 18:00
Vllaznia
AVUSTRALYA 1. LİGİ
Wellington Phoenix
BAŞLAMADI 11:00
Western United FC
AVUSTURYA AMATÖR LİGİ
SVG Reichenau
ERT 0 - 0
Schwaz
Wacker Innsbruck II
ERT 0 - 0
Hall
AVUSTURYA KUPASI
Wolfsberger AC
BAŞLAMADI 21:00
LASK Linz
Sturm Graz
BAŞLAMADI 23:05
Red Bull Salzburg
AZERBAYCAN PREMİER LİGİ
Sumgayıt FC
MS 0 - 0
Zire İ.K
Neftçi Bakü
BAŞLAMADI 17:15
Sabah
BAHREYN PREMİER LİGİ
Al Hidd
BAŞLAMADI 18:10
East Riffa
BELÇİKA 2. LİGİ
Club Brugge II
BAŞLAMADI 20:30
Westerlo
RWD Molenbeek 47
BAŞLAMADI 20:30
RFC Seraing
BELÇİKA KUPASI
Eupen
BAŞLAMADI 20:00
AA Gent
Anderlecht
BAŞLAMADI 22:45
Cercle Brugge
BREZİLYA CARİOCA
Flamengo
MS 1 - 0
Nova Iguaçu
BREZİLYA CATARİNENSE
Gremio Juventus-SC
BAŞLAMADI 22:00
Hercilio Luz
Metropolitano
BAŞLAMADI 22:00
Joinville
BREZİLYA MARANHENSE
SE Juventude
BAŞLAMADI 21:30
Sampaio Correa
BREZİLYA PARANAENSE
Rio Branco
BAŞLAMADI 22:00
Cianorte-PR
Azuriz FC
BAŞLAMADI 22:00
Cascavel-PR
BREZİLYA PAULİSTA A1
Mirassol
MS 1 - 1
Novorizontino
Inter de Limeira
BAŞLAMADI 23:00
Sao Paulo
Santos
BAŞLAMADI 23:00
Ferroviaria
BREZİLYA PERNAMBUCANO
Central SC
BAŞLAMADI 22:00
Santa Cruz FC
BREZİLYA PİAUİENSE
River AC
BAŞLAMADI 22:00
4 de Julho EC
Parnahyba
BAŞLAMADI 22:00
AED Altos
ÇEKYA KUPASI
Sellier & Bellot Vlasim
BAŞLAMADI 00:00
Jablonec
Mlada Boleslav
BAŞLAMADI 00:00
Slovacko
Teplice
DA 0 - 0
Zbrojovka Brno
Slovan Liberec
BAŞLAMADI 19:00
Ceske Budejovice
Sparta Prag
BAŞLAMADI 19:00
Banik Ostrava
Slavia Prag
BAŞLAMADI 21:00
Slavia Karlovy Vary
DANİMARKA SÜPER LİGİ
AGF Aarhus
BAŞLAMADI 20:00
FC Nordsjaelland
Horsens
BAŞLAMADI 20:00
Aalborg
FC Copenhagen
BAŞLAMADI 22:00
Vejle
FAS KUPASI
Kawkab Marrakech
27' 0 - 0
Hassania Agadir
Raja Casablanca
BAŞLAMADI 19:00
Union Sportive Sidi Kacem
Ittihad Tanger
BAŞLAMADI 21:30
FAR Rabat
FİNLANDİYA KUPASI
MP
BAŞLAMADI 19:30
Jippo Joensuu
FRANSA LİGUE 1
Metz
BAŞLAMADI 21:00
Angers
Stade Brest 29
BAŞLAMADI 21:00
Dijon
Saint Etienne
BAŞLAMADI 21:00
Lens
Nice
BAŞLAMADI 21:00
Nimes Olympique
Olympique Lyon
BAŞLAMADI 21:00
Rennes
Lille
BAŞLAMADI 23:00
Marsilya
Montpellier
BAŞLAMADI 23:00
Lorient
Strasbourg
BAŞLAMADI 23:00
Monaco
Bordeaux
BAŞLAMADI 23:00
Paris St Germain
Nantes
BAŞLAMADI 23:00
Reims
GUATEMALA ULUSAL LİGİ
Iztapa
BAŞLAMADI 21:00
CSD Comunicaciones
Deportivo Malacateco
BAŞLAMADI 21:00
Antigua GFC
GÜNEY AFRİKA PSL
Chippa United
DA 0 - 0
Cape Town City
Lamontville Golden Arrows
BAŞLAMADI 18:00
Baroka FC
GÜNEY KIBRIS KUPASI
AEL Limassol
BAŞLAMADI 18:00
Nea Salamis
Ethnikos Achnas
BAŞLAMADI 20:00
Olympiakos Nicosia
HIRVATİSTAN KUPASI
NK Osijek
29' 1 - 1
Rijeka
Oriolik Oriovac
BAŞLAMADI 17:00
Istra 1961
Dinamo Zagreb
BAŞLAMADI 19:00
Slaven Belupo
HOLLANDA KEUKEN KAMPİOEN LİGİ
Almere City
BAŞLAMADI 20:45
Volendam
HOLLANDA KUPASI
Heerenveen
BAŞLAMADI 23:00
Ajax
HONDURAS 1. LİGİ
CD Real Sociedad
BAŞLAMADI 23:00
CD Olimpia
İNGİLTERE PREMİER LİGİ
Burnley
BAŞLAMADI 21:00
Leicester City
Sheffield United
BAŞLAMADI 21:00
Aston Villa
Crystal Palace
BAŞLAMADI 23:15
Manchester United
İNGİLTERE ŞAMPİYONLUK LİGİ
Norwich City
BAŞLAMADI 20:30
Brentford
Watford
BAŞLAMADI 22:00
Wycombe Wanderers
Queens Park Rangers
BAŞLAMADI 22:00
Barnsley
Bristol City
BAŞLAMADI 22:45
AFC Bournemouth
Sheffield Wednesday
BAŞLAMADI 22:45
Rotherham United
Stoke City
BAŞLAMADI 23:15
Swansea City
İSKOÇYA PREMİER LİGİ
Hamilton
BAŞLAMADI 21:00
St Johnstone
Livingston
BAŞLAMADI 21:00
Rangers FC
İSPANYA 2. LİG B
CDA Baleares
MS 0 - 0
Navalcarnero
Las Palmas B
MS 3 - 3
Recreativo Huelva
Numancia
BAŞLAMADI 18:30
Real Oviedo B
Barakaldo
BAŞLAMADI 19:00
Amorebieta
Real Madrid B (Castilla)
BAŞLAMADI 20:00
Rayo Majadahonda
Leioa
BAŞLAMADI 20:30
Arenas Getxo
Yeclano
BAŞLAMADI 22:00
Lorca Deportiva
İSPANYA KRAL KUPASI
Barcelona
BAŞLAMADI 23:00
Sevilla
İSRAİL 1. LİGİ
Maccabi Petah Tikva
BAŞLAMADI 20:50
Maccabi Netanya
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
BAŞLAMADI 21:00
Hapoel Beer Sheva
Hapoel Tel Aviv
BAŞLAMADI 21:45
Maccabi Haifa
İSVEÇ KUPASI
Östersund
BAŞLAMADI 20:30
Akropolis IF
İSVİÇRE SÜPER LİGİ
St. Gallen
BAŞLAMADI 20:15
Servette
Basel
BAŞLAMADI 22:30
Young Boys
Vaduz
BAŞLAMADI 22:30
Lausanne
İTALYA SERİE A LİGİ
Sassuolo
BAŞLAMADI 20:30
Napoli
Fiorentina
BAŞLAMADI 22:45
Roma
Genoa
BAŞLAMADI 22:45
Sampdoria
Benevento
BAŞLAMADI 22:45
Hellas Verona
Atalanta
BAŞLAMADI 22:45
Crotone
Cagliari
BAŞLAMADI 22:45
Bologna
Milan
BAŞLAMADI 22:45
Udinese
İTALYA SERİE C LİGİ
Trapani
İPT 0 - 0
Teramo
Olbia
BAŞLAMADI 14:30
Como
Fermana
BAŞLAMADI 17:00
Cesena
Legnago Salus
BAŞLAMADI 17:00
Carpi
Albinoleffe
BAŞLAMADI 17:00
Lucchese
Paganese
BAŞLAMADI 17:00
Viterbese Castrense
Casertana
BAŞLAMADI 17:00
Virtus Francavilla
Vis Pesaro
BAŞLAMADI 17:00
FeralpiSalo
Arezzo
BAŞLAMADI 17:00
Mantova
Pro Vercelli
BAŞLAMADI 17:00
U.S. Pergolettese
Foggia
BAŞLAMADI 17:00
US Vibonese
Lecco
BAŞLAMADI 17:00
AC Renate
Piacenza
BAŞLAMADI 17:00
Giana Erminio
Ternana
BAŞLAMADI 17:00
Cavese
Triestina
BAŞLAMADI 19:30
Gubbio
Catanzaro
BAŞLAMADI 19:30
Avellino
Südtirol
BAŞLAMADI 19:30
Fano
Ravenna
BAŞLAMADI 19:30
Matelica
Juve Stabia
BAŞLAMADI 19:30
Bari
Modena
BAŞLAMADI 19:30
Imolese
Juventus II
BAŞLAMADI 20:00
Novara
Pontedera
BAŞLAMADI 20:30
Pistoiese
Virtus Verona
BAŞLAMADI 22:30
Padova
Catania
BAŞLAMADI 22:30
Palermo
SS Monopoli 1966
BAŞLAMADI 22:30
Bisceglie
JAPONYA J-1 LİGİ
Kawasaki Frontale
MS 3 - 2
Cerezo Osaka
Nagoya Grampus
BAŞLAMADI 13:30
Gamba Osaka
JAPONYA LİG KUPASI
FC Tokyo
MS 1 - 0
Tokushima Vortis
Yokohama Marinos
MS 1 - 0
Vegalta Sendai
Kashiwa Reysol
MS 0 - 1
Yokohama FC
Avispa Fukuoka
MS 2 - 3
Consadole Sapporo
Kashima Antlers
MS 3 - 0
Sagan Tosu
Sanfrecce Hiroshima
MS 0 - 0
Shimizu S-Pulse
KAZAKİSTAN SÜPER KUPASI
Tobol Kostanay
PS 7 - 5
Kairat Almaty
KOLOMBİYA PRİMERA - APERTURA
Atletico Nacional
MS 5 - 0
Alianza Petrolera
KOSTA RİKA PRİMERA - CLAUSURA
C.S. Cartagines
MS 1 - 1
Jicaral Sercoba
LİBERTADORES KUPASI
Universidad Catolica(Ekv.)
MS 3 - 0
Liverpool Montevideo
LÜKSEMBURG ULUSAL LİGİ
Racing FC
- - 0
Jeunesse Esch
RM Hamm Benfica
- - 0
US Hostert
Wiltz 71
- - 0
Swift Hesperange
Fola Esch
- - 0
Victoria Rosport
Union Titus Petange
- - 0
Etzella Ettelbruck
UNA Strassen
- - 0
Differdange 03
FC Progres Niedercorn
- - 0
US Mondorf
Dudelange
- - 0
Rodange
MACARİSTAN 1. LİGİ
Mezökövesdi
BAŞLAMADI 17:15
Zalaegerszeg
Ujpest
BAŞLAMADI 19:30
Budafoki MTE
MOL Fehervar FC
BAŞLAMADI 22:00
Paksi FC
MACARİSTAN 2. LİGİ
Nyiregyhaza
30' 1 - 0
Bekescsaba
Pecsi
29' 0 - 0
Szombathelyi Haladas
Gyor
30' 0 - 0
Kazincbarcikai
DEAC
30' 1 - 1
Gyirmot
Soroksár
29' 0 - 0
Szentlorinc
Dorogi
29' 0 - 0
Csakvári TK
Szeged
BAŞLAMADI 20:00
Szolnoki MAV
Kaposvar
BAŞLAMADI 20:00
Budaors FC
Ajka
BAŞLAMADI 20:00
Debreceni
Vasas Budapeşte
BAŞLAMADI 20:00
BFC Siofok
MAKEDONYA 1. LİGİ
Renova
DA 2 - 0
FK Vardar
Rabotnicki
DA 0 - 0
Shkendija 79
Struga Trim-Lum
DA 0 - 0
Pelister
Borec
DA 2 - 1
Belasica
Akademija Pandev
DA 1 - 0
Makedonija GP
FK Sileks
DA 0 - 0
FC Shkupi
MEKSİKA 2. LİGİ
Correcaminos de la UAT
MS 1 - 1
Dorados
Venados FC
MS 1 - 1
Tampico Madero FC
MEKSİKA PREMİER LİGİ - CLAUSURA
Atlas
MS 3 - 1
Atletico San Luis
Tigres
MS 0 - 1
Toluca
Leon
MS 1 - 2
Puebla
POLONYA KUPASI
Chojniczanka Chojnice
BAŞLAMADI 19:30
Cracovia Krakow
Legia Varşova
BAŞLAMADI 22:30
Piast Gliwice
PORTEKİZ 2. LİGİ
Sporting Covilha
BAŞLAMADI 18:00
Academico de Viseu
Penafiel
BAŞLAMADI 20:00
Oliveirense
PORTEKİZ KUPASI
Porto
BAŞLAMADI 23:15
Braga
ROMANYA KUPASI
Universitatea Cluj
BAŞLAMADI 18:30
Viitorul Pandurii Targu Jiu
Petrolul Ploiesti
BAŞLAMADI 21:30
Astra Giurgiu
RUSYA KUPASI
Ufa
MS 3 - 0
Ural S.O
SIRBİSTAN SÜPER LİGİ
Cukaricki
DA 1 - 0
Metalac
Radnik Surdulica
DA 1 - 1
Novi Pazar
Vozdovac
DA 0 - 1
OFK Backa
Napredak
DA 0 - 1
Rad
Mladost Lucani
DA 0 - 2
Zlatibor Cajetina
Backa Topola
BAŞLAMADI 18:05
Kızıl Yıldız
Proleter Novi Sad
BAŞLAMADI 18:05
Radnicki Nis
Spartak Subotica
BAŞLAMADI 18:05
Macva Sabac
Javor Ivanjica
BAŞLAMADI 18:05
FK Indija
SPOR TOTO SÜPER LİG
BB Erzurumspor
MS 2 - 2
Fatih Karagümrük
Demir Grup Sivasspor
DA 0 - 0
Atakaş Hatayspor
Medipol Başakşehir
DA 0 - 0
İttifak Holding Konyaspor
MKE Ankaragücü
BAŞLAMADI 19:00
Galatasaray
Hes Kablo Kayserispor
BAŞLAMADI 19:00
Çaykur Rizespor
TAYLAND PREMİER LİGİ
Rayong FC
MS 0 - 3
Ratchaburi
Suphanburi
MS 1 - 2
Samut Prakan City
Bangkok United
MS 2 - 3
Nakhon Ratchasima
Prachuap FC
MS 1 - 3
Port FC
TFF 3. LİG
Osmaniyespor FK
MS 2 - 0
Esenler Erokspor
Atlas Maden Çengelköyspor
MS 3 - 0
Tokatspor
Bucaspor 1928
MS 3 - 0
Payasspor
1877 Alemdağspor
MS 2 - 1
Manisaspor
İçel İdmanyurdu SK
MS 2 - 1
Yalovaspor
Karşıyaka
MS 3 - 3
Çatalcaspor
Somaspor
MS 3 - 0
Arhavispor
Altındağspor
MS 3 - 1
Gölcükspor
Şile Yıldızspor
MS 3 - 1
Elazığ Karakoçan FK
Batman Petrolspor
MS 1 - 1
Cizrespor
Büyükçekmece Tepecikspor
MS 4 - 1
Ceyhanspor
Karaman Belediyespor
MS 1 - 1
Kahta 02 Spor
Yozgatspor 1959 FK
MS 0 - 4
İskenderun FK
Yomraspor
MS 2 - 0
Fethiyespor
Çankaya FK
MS 1 - 0
Antalya Kemerspor
Erbaaspor
MS 3 - 1
Isparta 32 Spor
Darıca Gençlerbirliği
MS 0 - 1
Belediye Kütahyaspor
Nazilli Belediyespor
MS 1 - 1
Halide Edip Adıvarspor
Tekirdağspor
MS 1 - 1
Mardin Fosfatspor
Fatsa Belediyespor
MS 1 - 0
Edirne Bld. Paş Edirnespor
Nevşehir Belediyespor
MS 0 - 1
Belediye Derincespor
Malatya Yeşilyurt Belediyespor
MS 1 - 3
Ofspor
Kızılcabölükspor
MS 0 - 1
Diyarbekirspor
Artvin Hopaspor
MS 1 - 1
Arnavutköy Bld. Gençlikspor
TUNUS 1. LİGİ
Rejiche
DA 0 - 0
Club Africain
JS Kairouan
DA 0 - 0
Olympique de Beja
Etoile Sportive Metlaoui
DA 0 - 0
ES Sahel
UEFA KADINLAR ŞAMPİYONLAR LİGİ
Barcelona (K)
BAŞLAMADI 18:45
Fortuna Hjorring (K)
Manchester City (K)
BAŞLAMADI 19:45
Fiorentina (K)
Rosengard (K)
BAŞLAMADI 20:00
St.Polten (K)
Wolfsburg (K)
BAŞLAMADI 20:15
LSK Kvinner (K)
Chelsea (K)
BAŞLAMADI 22:00
Atletico Madrid (K)
UKRAYNA KUPASI
Veres Rivne
90' 1 - 2
Zorya Luhansk
Dinamo Kiev
BAŞLAMADI 18:00
Kolos Kovalivka
Ahrobiznes Volochysk
BAŞLAMADI 20:00
Shakhtar Donetsk
SK Dnipro-1
BAŞLAMADI 20:00
Olexandria
YUNANİSTAN KUPASI
Lamia
BAŞLAMADI 19:00
PAOK
Panathinaikos
BAŞLAMADI 21:00
Pas Giannina
YUNANİSTAN SÜPER LİGİ 2
Doxa Drama
MS 0 - 1
PAE Chania
Diagoras
MS 1 - 0
OF Ierapetra
Ionikos
DA 1 - 1
Ergotelis
Xanthi
DA 0 - 0
Apollon Larissa
Levadiakos
DA 1 - 0
AE Karaiskakis
Trikala
29' 0 - 0
Panachaiki
Voyager Ballons

center

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL