30 Temmuz 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 261.198
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 22.161
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 60
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.463
ALMANYA 3. LİGİ
Duisburg
ERT 0 - 0
TSV Havelse
ALMANYA BUNDESLİGA 2. LİGİ
Karlsruher
BAŞLAMADI 19:30
Darmstadt 98
Paderborn 07
BAŞLAMADI 19:30
Nürnberg
ALMANYA REGİONALLİGA
Viktoria Aschaffenburg
BAŞLAMADI 19:30
Greuther Fürth II
Buchbach
BAŞLAMADI 20:00
Rain am Lech
SpVgg Bayreuth
BAŞLAMADI 20:00
Wacker Burghausen
Unterhaching
BAŞLAMADI 20:00
FC Augsburg II
Bayern Münih II
BAŞLAMADI 20:00
VfB Eichstatt
Chemnitzer
BAŞLAMADI 20:00
Union Fürstenwalde
Rosenheim
BAŞLAMADI 20:00
Nürnberg II
FC Memmingen
BAŞLAMADI 20:30
Illertissen
AMERİKA 1. LİGİ
Toronto FC II
BAŞLAMADI 23:00
Greenville Triumph
AMERİKA ŞAMPİYONLUK LİGİ
Tacoma Defiance
MS 2 - 1
San Diego Loyal
ARJANTİN PROFESYONEL LİG KUPASI
Gimnasia La Plata
MS 1 - 0
Rosario Central
Newells Old Boys
MS 4 - 2
Estudiantes
AVUSTRALYA NPL BATI
Perth Glory II
MS 1 - 1
Armadale
AVUSTRALYA NPL QUEENSLAND
Gold Coast Knights
MS 2 - 1
Logan Lightning
AVUSTURYA 1. LİGİ
Rapid Wien II
BAŞLAMADI 19:30
FC Juniors OÖ
FC Liefering
BAŞLAMADI 19:30
St Polten
Wacker Innsbruck
BAŞLAMADI 19:30
Kapfenberg
SV Lafnitz
BAŞLAMADI 19:30
Austria Lustenau
Grazer AK
BAŞLAMADI 19:30
SV Horn
FAC Team für Wien
BAŞLAMADI 21:25
Austria Wien II
AVUSTURYA AMATÖR LİGİ
Stripfing
BAŞLAMADI 19:30
First Vienna
Kalsdorf
BAŞLAMADI 20:00
Hertha Wels
Gleisdorf 09
BAŞLAMADI 20:00
Union Vöcklamarkt
Bruck/Leitha
BAŞLAMADI 20:00
SV Leobendorf
FC Wels
BAŞLAMADI 20:00
Allerheiligen
SK Treibach
BAŞLAMADI 20:00
Bad Gleichenberg
Sturm Graz (A)
BAŞLAMADI 20:00
SC Weiz
Hall
BAŞLAMADI 20:00
SV Telfs
Kitzbühel
BAŞLAMADI 20:00
Kufstein
SV Innsbruck
BAŞLAMADI 20:00
Wacker Innsbruck II
SC Imst
BAŞLAMADI 20:00
WSG Swarovski Tirol II
Union Gurten
BAŞLAMADI 20:00
Stadl-Paura
FCM Traiskirchen
BAŞLAMADI 20:30
FC Mauerwerk
Drassburg 
BAŞLAMADI 20:30
Neusiedl
Wiener Sport-Club
BAŞLAMADI 20:30
FC Marchfeld
BELARUS 1. LİGİ
FC Minsk
- 3 - 0
Sputnik Rechitsa
Energetik-BGU Minsk
BAŞLAMADI 20:30
Rukh Brest
BELÇİKA 1. LİGİ
Racing Genk
BAŞLAMADI 21:45
Oostende
BOSNA HERSEK 1. LİGİ
Sloboda Tuzla
BAŞLAMADI 21:00
Leotar
BREZİLYA AMAPAENSE
Sao Paulo (AP)
MS 1 - 1
Ypiranga AP
BREZİLYA KUPASI
Flamengo
MS 6 - 0
Abc FC
BREZİLYA SERİE B
Goias
BAŞLAMADI 22:00
Operario PR
BULGARİSTAN 1. LİGİ
Slavia Sofya
BAŞLAMADI 21:00
Tsarko Selo
CEZAYİR ULUSAL LİGİ
CR Belouizdad
BAŞLAMADI 19:45
JS Kabylie
CONCACAF ALTIN KUPA ŞAMPİYONASI
Katar
MS 0 - 1
A.B.D.
Meksika
MS 2 - 1
Kanada
ÇEKYA 1. LİGİ
Teplice
BAŞLAMADI 20:00
Slavia Prag
ÇEKYA 2. LİGİ
Usti nad Labem
BAŞLAMADI 19:00
Vysocina Jihlava
ÇİN SÜPER LİGİ
Guangzhou City
MS 4 - 2
Qingdao Huanghai
Shandong Taishan
MS 2 - 0
Henan Songshan Longmen
Cangzhou Mighty Lions
MS 1 - 1
Chongqing Liangjiang Athletic
Shenzhen FC
MS 2 - 1
Guangzhou FC
DANİMARKA 1. LİGİ
Hobro
BAŞLAMADI 20:00
Vendsyssel FF
Jammerbugt FC
BAŞLAMADI 20:00
Lyngby
EKVATOR B LİGİ
El Nacional
MS 3 - 1
Atletico Porteno
ENDONEZYA SÜPER LİGİ
Persiraja Banda Aceh
ERT 0 - 0
Persipura Jayapura
Barito Putra
ERT 0 - 0
TIRA Persikabo
ERMENİSTAN PREMİER LİGİ
BKMA
DA 0 - 1
Pyunik
ESTONYA 1. LİGİ
Pärnu JK Vaprus
BAŞLAMADI 19:30
FC Kuressaare
ESTONYA 2. LİGİ
Tallinna FC Flora U21
BAŞLAMADI 13:00
JK Pärnu
Tartu JK Welco
BAŞLAMADI 19:00
JK Tallinna Kalev
FİNLANDİYA KAKKONEN LİGİ
Pepo
25' 1 - 0
PeKa
FİNLANDİYA VEİKKAUSLİİGA
Ilves
25' 0 - 0
Oulu
Lahti
25' 1 - 0
KTP
FİNLANDİYA YKKÖNEN LİGİ
TPS Turku
24' 0 - 0
MP
GUATEMALA ULUSAL LİGİ
Deportivo Malacateco
BAŞLAMADI 20:00
Santa Lucia FC
HAZIRLIK KARŞILAŞMALARI
Borussia Dortmund
DA 3 - 0
Bologna
Valencia
BAŞLAMADI 20:00
Levante
HIRVATİSTAN 1. LİGİ
Lokomotiva Zagreb
BAŞLAMADI 21:00
Dragovoljac
İRAN 1. LİGİ
Gol Gohar
BAŞLAMADI 19:45
Nassaji Mazandaran
Aluminium Arak
BAŞLAMADI 19:45
Naft Masjed Soleyman
Esteghlal
BAŞLAMADI 19:45
Sepahan
Shahr Khodrou
BAŞLAMADI 19:45
Foolad Khuzestan
Sanat Naft Abadan
BAŞLAMADI 19:45
Machine Sazi
Paykan
BAŞLAMADI 19:45
Persepolis
Zob Ahan
BAŞLAMADI 19:45
Mes Rafsanjan
Traktor SC
BAŞLAMADI 19:45
Saipa
İRLANDA 1. LİGİ
Wexford
BAŞLAMADI 21:45
Galway United
Cork City
BAŞLAMADI 21:45
UCD
Cabinteely FC
BAŞLAMADI 21:45
Bray Wanderers
Athlone Town
BAŞLAMADI 21:45
Treaty United
Shelbourne
BAŞLAMADI 21:45
Cobh Ramblers
İRLANDA PREMİER LİGİ
Drogheda United
BAŞLAMADI 21:45
Waterford FC
Shamrock Rovers
BAŞLAMADI 22:00
St Patricks
İSVEÇ 2. LİGİ
Lidköpings
BAŞLAMADI 20:00
Grebbestads
IK Oddevold
BAŞLAMADI 20:00
Ahlafors IF
İSVİÇRE CHALLENGE LİGİ
Winterthur
BAŞLAMADI 21:30
Wil
JAPONYA J-1 LİGİ
Consadole Sapporo
MS 0 - 2
Gamba Osaka
KAZAKİSTAN KUPASI
Taraz
90' 1 - 0
Atyrau
KOLOMBİYA KUPASI
Jaguares de Cordoba
MS 3 - 0
Barranquilla
Boyaca Chico
MS 1 - 2
Llaneros
Deportivo Pereira
MS 1 - 0
Boca Juniors de Cali
LİTVANYA A LYGA
Banga Gargzdai
DA 1 - 0
Dziugas Telsiai
MACARİSTAN 1. LİGİ
Paksi FC
BAŞLAMADI 19:15
Mezökövesdi
Gyirmot
BAŞLAMADI 21:30
MTK Budapeşte
MEKSİKA 2. LİGİ
Morelia Monarcas
MS 2 - 2
Mineros de Zacatecas
OLİMPİYAT OYUNLARI (K)
Kanada (K)
PS 4 - 3
Brezilya (K)
Büyük Britanya (K)
UZS 3 - 4
Avustralya (K)
İsveç (K)
MS 3 - 1
Japonya (K)
Hollanda (K)
PS 4 - 6
A.B.D. (K)
ÖZBEKİSTAN PREMİER LİGİ
Lokomotiv Tashkent
DA 2 - 0
Nasaf Qarshi
Mashal Mubarek
DA 0 - 0
Termez Surkhon
PERU PRİMERA - CLAUSURA
Academia Cantolao
BAŞLAMADI 19:00
Ayacucho FC
Universidad San Martin
BAŞLAMADI 21:15
Cienciano
Deportivo Municipal
BAŞLAMADI 23:30
Sporting Cristal
POLONYA 1. LİGİ
Odra Opole
BAŞLAMADI 19:00
Miedz Legnica
Korona Kielce
BAŞLAMADI 21:00
SKRA Czestochowa
GKS Tychy
BAŞLAMADI 21:30
LKS Lodz
POLONYA 2. LİGİ
Ruch Chorzow
BAŞLAMADI 20:20
Pogon Siedlce
POLONYA EKSTRAKLASA
KGHM Zaglebie Lubin
BAŞLAMADI 19:00
Gornik Leczna
Gornik Zabrze
BAŞLAMADI 21:30
Lech Poznan
PORTEKİZ LİG KUPASI
Pacos Ferreira
BAŞLAMADI 22:15
Gil Vicente
ROMANYA LİGA 1
Gaz Metan Medias
BAŞLAMADI 19:00
FC Arges Pitesti
Rapid Bükreş
BAŞLAMADI 21:30
Farul Constanta
RUSYA PREMİER LİGİ
Arsenal Tula
BAŞLAMADI 19:00
Rubin Kazan
Krylya Sovietov
BAŞLAMADI 19:00
Spartak Moskova
SIRBİSTAN SÜPER LİGİ
Proleter Novi Sad
BAŞLAMADI 19:55
Novi Pazar
Napredak
BAŞLAMADI 22:00
Radnicki Kragujevac
SİNGAPUR 1. LİGİ
Hougang United
MS 1 - 2
Albirex Niigata Singapore FC
SLOVAKYA 2. LİGİ
FC Samorin
DA 2 - 0
Slovan Bratislava II
Zeleziarne Podbrezova
BAŞLAMADI 19:00
FC Rohoznik
SLOVAKYA SÜPER LİGİ
SKF Sered
BAŞLAMADI 21:00
Ruzomberok
SLOVENYA 1. LİGİ
Aluminij
BAŞLAMADI 21:15
NK Radomlje
ŞİLİ PRİMERA B LİGİ
Fernandez Vial
MS 0 - 1
Deportes Iquique
ŞİLİ PRİMERA LİGİ
Univ. de Chile
MS 1 - 1
Deportivo Nublense
UKRAYNA PREMİER LİGİ
FC Lviv
BAŞLAMADI 19:00
Shakhtar Donetsk
Kolos Kovalivka
BAŞLAMADI 21:00
Metalist 1925 Kharkiv
URUGUAY PRİMERA - APERTURA
Rentistas
BAŞLAMADI 21:00
Cerro Largo
VENEZUELA PRİMERA LİGİ
Trujillanos FC
MS 0 - 5
Zamora FC
Voyager Ballons

center

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL