25 Şubat 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 124.015
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 9.561
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 72
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.297
Altınyıldız Koleji
Siyaset

Altınsoy’un broşür ve kitap sevinci

NEVŞEHİR(MHA) CHP Ürgüp İlçe Başkanı Fulya Gülşen Altınsoy, parti genel merkezince hazırlanan ve il ve ilçe başkanlıkları tarafından halka dağıtılmaya başlanan Arpalık Aile Şirketleri ve Kıdem Tazminatında Fon Aldatmacı isimli kitapların geri iade edilmesi sevincini paylaştı.

Altınsoy’un broşür ve kitap sevinci

CHP Ürgüp İlçe Başkanı Fulya Gülşen Altınsoy, parti genel merkezince hazırlanan ve il ve ilçe başkanlıkları tarafından halka dağıtılmaya başlanan Arpalık Aile Şirketleri ve Kıdem Tazminatında Fon Aldatmacı isimli kitapların geri iade edilmesi sevincini paylaştı.

Hatırlanacağı üzere söz konusu kitaplar CHP İl Başkanlığı tarafından dağıtılmaya hazırlandığı süreçte mahkeme kararıyla Emniyet Müdürlüğü tarafından toplatılmış, il başkanlığının bir üst mahkeme olan Kırşehir Sulh ceza mahkemesine başvurusunun ardından kitapların dağıtılmasında bir sakınca bulunmadığı ifade edilerek partiye iade edilmesine karar verilmişti.

Bu kararın ardından söz konusu iki kitabın dağıtımı İl Başkanlığı tarafından geçtiğimiz günlerde başlatılmıştı.

“Broşürlerimiz, kitaplarımız geri iade edildi. Bir kare resmimiz olmasın mı?” ifadeleriyle sevincini paylaşan CHP Ürgüp İlçe Başkanı Fulya Gülşen Altınsoy, söz konusu kitap ve broşürlerin Ürgüp halkına da dağıtılacağını söyledi.

 

Figa Yapı

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Voyager Ballons

center

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL