28 Şubat 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 125.716
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 9.193
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 71
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 8.938
Altınyıldız Koleji
Dünya

Başkan Parmaksız, Landrut’u evinde ağırladı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile AB Türkiye Delegasyonu tarafından gerçekleştirilen ziyaret kapsamında AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Nikolaus Meyer-Landrut ve TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile beraberindeki heyet Nevşehir’i ziyaret etti.

Başkan Parmaksız, Landrut’u evinde ağırladı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile AB Türkiye Delegasyonu tarafından gerçekleştirilen ziyaret kapsamında AB Türkiye Delegasyonu Başkanı  Nikolaus Meyer-Landrut ve TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile beraberindeki heyet Nevşehir’i ziyaret etti.

Programın son bölümümde, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız,  AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Nikolaus Meyer-Landrut ve eşi Brigitte Meyer-Landrut, AB Türkiye Delegasyonu Bölüm Başkanı Bartosz Przywara,TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel ve eşi Hakan Becel’i evinde ağırladı. Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız’a eşi Gönül Parmaksız eşlik etti.

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, eşi Gönül Parmaksız ile birlikte kendilerine misafir olan heyetle sohbet ederek akşam yemeği yediler.

Başkan Parmaksız ve eşi Gönül Parmaksız ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek günün anısına Brigitte &Nikolaus Meyer-Landrut çiftine hediye takdim ettiler.

Figa Yapı

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Voyager Ballons

center

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL