26 Eylül 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 102.009
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 1.511
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 71
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 1.232
Altınyıldız Koleji
Yaşam

Genel Başkan Yazgan Nevşehir’de idi

NEVŞEHİR(MHA) Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı Büro Memur-Sen Genel Başkanı Yusuf Yazgan ve beraberindeki heyet Nevşehir’de çeşitli ziyaretlerde bulundu.

Genel Başkan Yazgan Nevşehir’de idi

Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı Büro Memur-Sen Genel Başkanı Yusuf Yazgan ve beraberindeki heyet Nevşehir’de çeşitli ziyaretlerde bulundu.  

Öncelikle geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden, Büro Memur-Sen Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Kahraman’ın ailesine taziye ziyaretinde bulunan Genel Başkan Yusuf Yazgan bu ziyaretin ardından Büro Memur-Sen Nevşehir Şube Başkanı İsmail Ağmanalmaz ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel’i makamında ziyaret etti.  

Genel Başkan Yazgan, Cumhuriyet Başsavcısı A. Kürşat Şahin’i, Gençlik Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir’i, TÜİK Bölge Müdürü Arif Şahin’i, SGK İl Müdürü Mehmet Baltacı’yı makamlarında ziyaret ederken ayrıca Memur-Sen Nevşehir İl Temsilciliğini de ziyaret etti. 

Büro Memur-Sen Nevşehir Şube Başkanı İsmail Ağamanalmaz, Genel Başkan Yusuf Yazgan’a Nevşehir’deki ziyaretleri ve Nevşehir’e olan hassasiyetinden, yakın ilgisinden dolayı teşekkür etti.   

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Voyager Ballons
center

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL