06 Mayıs 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 229.491
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 26.476
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 356
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 35.464
Altınyıldız Koleji
Spor

Liseli gençler arası bilgi yarışması düzenlendi

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından liseli gençler bilgi yarışması düzenlendi. Dereceye giren öğrencilere ödüllerini Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir verdi.

Liseli gençler arası bilgi yarışması düzenlendi

NEVŞEHİR(MHA) Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğünce gençler arasında bilgi paylaşımının yaygınlaştırılması, gençlere yarışma kültürünün kazandırılması, araştıran, okuyan, öğrenen bir gençlik yetişmesine ve gençlerde tarih şuurunun geliştirilmesine katkı sağlanması amacıyla “Gençler Arası Bilgi Yarışması” düzenlendi. Yarışmaya farklı okullardan toplam 15 takım katıldı.

Nevşehir Gençlik Merkezinde düzenlenen yarışmaya İl Müdürü Muhsin Özdemir, Gençlik Merkezi Müdürü Duygu Yüzer ve Okul Müdürleri katıldı.

Oldukça çekişmeli geçen yarışmanın İlk dört turun sonunda finale kalan takımlardan Altınyıldız Kolejinden 3 takım ve Bahçeşehir Kolejinden ise 1 takım kıyasıya mücadele etti.

Yarışma sonunda dereceye giren takıma ödüllerini İl Müdürü Özdemir, Gençlik Merkezi Duygu Yüzer ve Okul Müdürleri tarafından verildi.

Figa Yapı

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Voyager Ballons

center

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL