06 Mayıs 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 229.491
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 26.476
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 356
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 35.464
Altınyıldız Koleji
Güncel

Başkan Parmaksız’dan taziye mesajı

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, Kuzey Marmara Otoyolu üzerinde dün akşam saatlerinde meydana gelen kazada hayatını kaybeden Nevşehir’in güzide iş insanı, Kazakistan Fahri Konsolosu Halil Uluer için taziye mesajı yayınladı.

Başkan Parmaksız’dan taziye mesajı

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, Kuzey Marmara Otoyolu üzerinde dün akşam saatlerinde meydana gelen kazada hayatını kaybeden Nevşehir’in güzide iş insanı, Kazakistan Fahri Konsolosu Halil Uluer için taziye mesajı yayınladı.

Parmaksız taziye mesajında: “Kuzey Marmara Otoyolu İstanbul istikametinde meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden İlimiz güzide iş insanlarıdan Halil Uluer, eşi  Fatma Uluer ve dünürleri Ahmet-Ayşe Demirhan’a Allah’tan rahmet, kederli ailelerine ve yakınlarına başsağlığı diler acılarını paylaşırız. Mekanları cennet olsun.” Dedi.

 Nevşehir Belediyespor Yönetiminden Taziye Mesajı

Nevşehir Belediyespor Başkanı Yönetim Kurulu Başkanı Esat Özaltın Kocaeli yakınlarında meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden Nevşehirli iş insanı Halil Uluer ve eşi Fatma Uluer için taziye mesajı yayımladı.

Nevşehir Belediyespor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Esat Özaltın mesajında şu ifadelere Yer verdi

“Kazakistan Fahri Konsolosu ve değerli iş insanı Halil Uluer beyefendi ve kıymetli eşi Fatma Uluer hanımefendinin vefatından dolayı derin üzüntü duyuyorum.

Merhum ve merhumeye Allah’tan rahmet, Uluer ailesine başsağlığı diliyorum. Aynı araç içerisinde Elim trafik kazası sonucunda hayatını hayatlarını kaybeden Ahmet Demirhan ve Ayşe Demirhan çiftine Allahtan rahmet, Demirhan ailesine başsağlığı diliyorum” ifadelerine yer verdi

Başkan Salaş’dan Taziye Mesajı

Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, Kuzey Marmara Otoyolu üzerinde meydana gelen kazada hayatını kaybeden Nevşehir’in değerli iş insanı, Kazakistan Fahri Konsolosu Halil Uluer ,eşi Fatma Uluer ile yakınları Ayşe ve Mehmet Demirhan için taziye mesajı yayınladı.

Başkan Salaş mesajında; “Nevşehir’in değerli işadamı Kazakistan Cumhuriyeti Nevşehir Fahri Konsolosu, Şehrimizin sevilen iş insanı Dr. Halil Uluer ve eşi Fatma Uluer ile yakınlarının geçirdikleri elim bir trafik kazası sonucu vefatını büyük üzüntüyle öğrendim. Kendilerine Allah’tan rahmet, kederli ailesi, yakınları ve sevenlerine başsağlığı diliyorum. Mekanları cennet olsun” dedi.

Başkan Gülmez’den Uluer ailesine taziye

NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Kamil Gülmez yayınladığı taziye mesajında Uluer ailesinin ve yakınlarının acısını paylaştı.

Gülmez, “Kazakistan Cumhuriyeti Fahri Konsolosu ve İş insanı Halil Uluer, eşi, yakınlarını trafik kazasında kaybetmiş bulunuyoruz. Şahsım ve Cumhuriyet Halk Partisi camiası adına Allahtan rahmet, Ailesine, yakınlarına baş sağlığı diliyorum” dedi.

Uluer Ailesinin ve sevenlerinin başı sağ olsun

NEVŞEHİR(MHA) Ortahisar Belediye Başkanı Mustafa Ateş, trafik kazası sonucunda hayatlarını kaybeden Kazakistan Fahri Konsolusu ve İş İnsanı Halil Uluer, eşi ve aile dostlarına başsağlığı diledi.

Başkan Ateş, “Kazakistan Cumhuriyeti Nevşehir Fahri Konsolosu, İş insanı, Kıymetli Ağabeyimiz Dr. Halil Uluer ve eşi Fatma Uluer ile aile dostlarının elim bir trafik kazası sonucu vefatını büyük üzüntüyle öğrendim. Allah rahmet eylesin. Uluer ailesinin ve sevenlerinin başı sağ olsun” ifadelerinde bulundu.

Birlik Başkanı Pınarbaşı’dan taziye mesajı

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Mehmet Pınarbaşı, yayınladığı taziye mesajında; “Kazakistan Fahri Konsolosu, İş insanı Dr. Halil Uluer ve eşi Fatma Uluer ile aile dostlarının elim bir trafik kazası sonucu vefatını büyük üzüntüyle öğrendik. Allah rahmet eylesin. Uluer ailesinin ve sevenlerinin başı sağ olsun” diye konuştu.

Uluer Ailesine başsağlığı ve sabır dilerim

NEVŞEHİR(MHA) Saadet Partisi İl Başkanı Ali Doğan Simit, Uluer ailesi ve yakınlarına başsağlığı ve sabır diledi.

Başkan Ali Doğan Simit, “Elim bir trafik kazası sonucu hayatını kaybeden değerli hemşerimiz, iş insanı, Kazakistan Cumhuriyeti Nevşehir Fahri Konsolosu Halil Uluer ve eşi Fatma Uluer’e Allah’tan rahmet diler, Uluer ailesine, sevenlerine başsağlığı ve sabır dilerim” dedi.

 Başkan Dinç’ten Uluer ailesine taziye  

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İl Genel Meclisi Başkanı Gürbüz Dinç, trafik kazasında hayatını kaybeden İş İnsanı Halil Uluer, eşi ve aynı kazada hayatlarını kaybedenlere rahmet dilerken, Uluer ailesine başsağlığı diledi.

Dinç, ” Kazakistan Cumhuriyeti Nevşehir Fahri Konsolosu, aynı zamanda İlimizin kıymetli iş insanı Dr. Halil Uluer ve eşi Fatma Uluer elim bir trafik kazası sonucu vefatını büyük üzüntüyle öğrendim. Allah rahmet eylesin. Mekanları cennet olsun inşallah. Kıymetli evlatlarına ve Uluer ailesine baş sağlığı diliyorum” dedi.

 

Figa Yapı

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Voyager Ballons

center

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL