25 Şubat 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 124.015
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 9.561
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 72
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.297
Altınyıldız Koleji
Genel

TÜRSAB heyetinden ziyaretler

TÜRSAB Bölge Başkanı Talip Aldemir ve beraberindeki heyet bölgenin önemli turistik tesislerinden Yunak Evleri ve Kayakapı otellerini ziyaret ederken, KAPTİD Başkanı Yakup Dinler’i de ziyaret ettiler.  

TÜRSAB heyetinden ziyaretler

NEVŞEHİR (MHA) TÜRSAB Kapadokya Bölge Başkanı Talip Aldemir ve beraberindeki heyet bölgenin önemli turistik tesislerinden Kayakapı otel ve Yunak Evlerini ziyaret ederken, KAPTİD Başkanı Yakup Dinler’i de ziyaret ettiler.

Düzenlenen ziyarete TÜRSAB Kapadokya Bölge Başkanı Talip Aldemir ile birlikte TÜRSAB Avrupa Bölge Başkanı Yıldırım Taş, TÜRSAB Güney Marmara Bölge Başkanı Murat Saraçoğlu, TÜRSAB Çanakkale Körfez Bölge Başkanı Ahmet Çelik, TÜRSAB Batı Karadeniz Bölge Başkanı Ercan Güner, TÜRSAB Doğu Anadolu Bölge Başkanı Kürşat Özeken ve TÜRSAB İstanbul Fatih Bölge Başkanı Gürkan Özcan katıldılar.

Söz konusu ziyaretlerde bölge turizmi ile ilgili istişarelerde bulunduklarını belirten TÜRSAB Kapadokya Bölge Başkanı Talip Aldemir, “Kapadokya’mızın en önemli tesislerinden Yunak Evleri otelini TÜRSAB Bölge başkanlarımızla değerli kardeşim Abdullah İnal’ın ev sahipliğinde ziyaret ettik.

Bizlere göstermiş olduğu ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederiz. Yine aynı heyetle beraber bölgemizin en özel otellerinden Kayakapı otelini ve Kapadokya Turistik İşletmeciler Derneği Başkanı Değerli dostum Yakup Dinler ‘i ziyaret ettik. Ev sahipliği ve hoş sohbeti için teşekkür ederiz” dedi.

 

Figa Yapı

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Voyager Ballons

center

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL