DOLAR

16,7832$% 0.34

EURO

17,4971% -0.28

GRAM ALTIN

974,31%0,49

ÇEYREK ALTIN

15.600,32%0,19

TAM ALTIN

15.600,32%-0,33

ONS

1.811,19%0,26

BİST100

%

BİTCOİN

322673฿%-1.7545

a
Altınyıldız Koleji

Altınyıldız’da yılsonu ödül töreni yapıldı

Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencilerimizden 2021-2022 öğretim yılı 2.dönemi içerisinde yapılan Ulusal ve Uluslararası olimpiyatlarda derece yapan ve okulumuzu temsil eden öğrencilerimize ve yine 2021-2022 öğretim Yılı içerisinde düzenlenen deneme sınavlarında derece yapan öğrencilerimiz için ödül töreni yapıldı.

TEKVANDO

Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencileri Okul Sporları Federasyonu ve Gençlik Spor Bakanlığının düzenlediği Okullar Arası Taekwondo turnuvasında 1 Nevşehir ikinciliği ve 1 Nevşehir üçüncülüğü elde etti.

Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencileri:

Namık IRMAK Yıldızlar 49 kiloda il 2.si

Habip Talha ÖZCAN Küçükler 33 kiloda il 3.sü olmuşlardır ve grup müsabakalarında okulumuzu, ilimizi temsil edeceklerdir.

F KLAVYE YARIŞMASI

Altınyıldız İlköğretim Kurumu 6. sınıf öğrencisi Mehmet Ömer Yıldırım F klavye yarışmasında finale kaldı.

 VOLEYBOL TURNUVASI

Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencileri Okul Sporları Federasyonu, Gençlik ve Spor Bakanlığının düzenlediği okullar arası Küçük Erkekler Voleybol Turnuvası’nda son maçlarını 2-0 net skorla kazanarak şampiyon oldu.

MASA TENİSİ TURNUVASI

Yıldız Erkekler Masa Tenisi takımı ise tüm maçlarını kazanarak il şampiyonu 15 Mart 2022 tarihinde Aksaray ilinde düzenlenecek olan grup müsabakalarına katılmaya hak kazandılar. Okulumuzu ve ilimizi temsil edecek olan öğrencilerimize başarılar dileriz.

VOLEYBOL TURNUVASI

Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencileri Okul Sporları Federasyonu, Gençlik ve Spor Bakanlığının düzenlediği okullar arası Küçük Kızlar Voleybol Turnuvası’nda tüm maçlarını 2-0 net skorla kazanarak şampiyon olmuşlardır.

CARIBOU MATEMATİK YARIŞMASI

 Altınyıldız İlköğretim Kurumu  eğitimde yenilikçilik ilkesinden ve öğrencilerin  muhakeme etme, araştırma ve sorgulama becerileri ile matematik zekalarını ön plana çıkarmak ve öğrencilerimizin bilimsel bir etkinliğe katılmalarını sağlayarak yeteneklerini keşfetmelerine yardımcı olup aklın ve bilimin aydınlık dünyasında yol gösterici bir ışık olabilmek amacıyla DÜNYA çapında İngilizce olarak düzenlenen CARIBOU MATEMATİK yarışmasına katıldılar ve Nevşehir, Türkiye ve Dünya derecelerini topladılar

7 ve 8. SINIFLAR

İPEK BARIŞ NEVŞEHİR 1.Sİ ,TÜRKİYE 1.Sİ ,DÜNYA 1.Sİ

BERAT ARIK NEVŞEHİR 2.Sİ ,TÜRKİYE 33.SÜ ,DÜNYA 176.SI

FURKAN YERLİKAYA NEVŞEHİR 2.Sİ ,TÜRKİYE 33.SÜ ,DÜNYA 176.SI

FUAT ALTIOK NEVŞEHİR 4.SÜ ,TÜRKİYE 101.Sİ ,DÜNYA 446.SI

5 ve 6.SINIFLAR

ÇINAR KAYA  NEVŞEHİR 1.Sİ  ,TÜRKİYE 72.SI ,DÜNYA 389.SU

ÖMER ARAS BİLHAN NEVŞEHİR 2.Sİ ,TÜRKİYE 158.Sİ ,DÜNYA 680.Sİ

SATRANÇ TURNUVASI

 Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencileri 2021-2022 eğitim öğretim yılı Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları tarafından düzenlenen Satranç Turnuvalarında, Küçük Kızlar Takımı il 1.si, Küçük Erkekler A Takımı il 2.si, Küçük Erkekler B Takımı il 3.sü olarak kupalarını almanın mutluluğunu yaşadılar. İl birincisi olan Küçük Kızlar, ilimizi temsil etmek üzere 18 Mart 2022 de Aksaray’da yapılacak bölge turnuvalarına katılmaya hak kazandılar. Takımımıza başarılar dileriz.

KAYAK

 Alp Disiplinli Kayak İl Birinciliği yarışmaları için Erciyes Kayak Merkezi’nde yarıştılar. Yarışma sonucunda

Minikler A kategorisinde

HAYAT ER – İL 1.Sİ

Küçük Erkekler kategorisinde

KAAN TEKİN – İL 1.Sİ

AHMET AGÂH KARTAL – İL 3.SÜ

Küçük Kızlar kategorisinde

ZEYNEP ADA KAÇIN – İL 1.Sİ

EDA KARAŞAHİN – İL 3.SÜ

Yıldız Kızlar kategorisinde

ZEYNEP ALAK – İL 2.Sİ olmuşlardır

FUTSAL TURNUVASI

Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencileri Okul Sporları Federasyonu, Gençlik ve Spor Bakanlığının düzenlediği okullar arası Yıldızlar Erkekler Futsal Turnuvası’nda tüm maçlarını kazanarak şampiyon oldular.

YILDIZLAR ERKEKLER FUTSAL TAKIMI

ADEM ALPER TANRIVER

AHMET ÜNAL

BATU ÖZDAMLA

ÇAĞAN İÇÖZ

EFE SALÇIN

EGEMEN ÖZTÜRK

ENES UTKU

EYMEN EMİR ÜNAL

GÖKTÜRK BATUHAN KARACA

HİKMET EKİCİ

İLKER YUSUF ÇETİN

MUHSİN TUNÇ

MUSTAFA DUYMUŞ

ÖMER ASAF ELMACI

ÖMÜR ÖZTÜRK

SERVET ŞANLI

UTKU OSAN

 ARTİSTİK CİMNASTİK

Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencileri Okul Sporları Federasyonu, Gençlik ve Spor Bakanlığının düzenlediği okullar arası Minik Kızlar Artistik Cimnastik Turnuvası’nda Altınyıldız A Takımı ve Altınyıldız B Takımı şampiyon olmuşlardır.

Altınyıldız A Takımı

ZEYNEP BERİN DOĞAN

GÖKSU ZENGİN

İREM NAZ MALKOÇ

Altınyıldız B Takımı

ÖYKÜ ÖZLÜ

ZEYNEP NURLU

ELİFSU ÖNCÜL

Minik B Ferdi Başarılarda

EZGİ VAROL İL 2.Sİ

NEVA BAŞBUĞ İL 3.SÜ

Madalya almaya hak kazanan öğrencilerimiz

DENİZ ZENGİN

ECE DOĞAN

ZEYNEP NURLU

ERVANUR TURAN

HAYAT ER

PELİN TURGUT

YAĞMUR ADA AKİFOĞLU olmuştur.

BASKETBOL TURNUVASI

Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencileri Okul Sporları Federasyonu, Gençlik ve Spor Bakanlığının düzenlediği okullar arası Küçükler Erkekler Basketbol Turnuvası’nda tüm maçlarını kazanarak şampiyon Okullarına döndüklerinde büyük bir sevinç ve coşkuyla karşılanan basketbolcular, kupalarını mutlulukla kaldırdılar.

KÜÇÜK ERKEKLER BASKETBOL TAKIMI

ALPER SANCAKLI

MUSTAFA YAĞIZ ULUYOL

YİĞİT KIZILÖZ

AKİF DURU

BERKE BAYDEMİR

BUĞRA BERK YURTBİLİR

KEREM CİVELEK

BURAK SEVİNÇ

MELİH CEVİZ

MUHARREM ÇAĞAN GÜRDAL

MUSTAFA ARIKAN

ÖMER TANIK

TOPRAK BARAN DURNA

YİĞİT ENVER PINARLI

YUNUS TUNA AYDIN

BASKETBOL TURNUVASI

Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencileri Okul Sporları Federasyonu, Gençlik ve Spor Bakanlığının düzenlediği okullar arası Küçükler Kızlar Basketbol Turnuvası’nda tüm maçlarını kazanarak şampiyon Okullarına döndüklerinde büyük bir sevinç ve coşkuyla karşılanan basketbolcular, kupalarını mutlulukla kaldırdılar.

KÜÇÜK KIZLAR BASKETBOL TAKIMI

AYÇA TEKKAYA

AYŞE ÇELİK

BERİL DÖRTKOL

EDA KARAŞAHİN

NESRİN MASAL GÜRDAL

SİNEM TANRIKULU

YAREN YAYLAKLI

ZEHRA CANSU KORUCU

ZEYNEP ADA KAÇIN

ZEYNEP HAZAL YAMANGİL

ELA YAYLAKLI

ELİF SOLMAZ

KOMPOZİSYON YARIŞMASI

 Altınyıldız İlköğretim Kurumu 5.sınıf öğrencisi Yağmur KAYMAZ Nevşehir Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen kompozisyon yarışmasında Nevşehir 1.si oldu.

ONLINE KODLAMA

Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencileri Selçuklu İlkokulu İlkokullar Arası Ulusal düzenlenen Online Kodlama yarışmasına katıldılar.

ELİF BADİ Nevşehir 1.si ve Türkiye 2.si olmuştur. Yarışmanın ikinci aşaması olan Online Mülakat ve Sunum aşamasında öğrencimize başarılar dileriz.

ZEKA OYUNLARI

Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencileri Okullar Arası Zeka Oyunları Şampiyonasında Nevşehir 1.si olarak bölge finaline yükselmişlerdir.

3.SINIFLAR

HAYAT ER

YUSUF KEREM AKILLI

AMİNE VURAL

 4.SINIFLAR

ÇINAR İÇÖZ

MUSTAFA SACİT UZER

ÖMER ÇINAR KÖSE

5.SINIFLAR

ÇINAR DORUK KARACA

DOĞA DEĞERLİER

HİLYE GÖNENÇ

6.SINIFLAR

EYMEN ÖNÜGÖREN

ELA DURU ARAS

ZEYNEP ERİŞ

 7.SINIFLAR

İPEK BARIŞ

FUAT ALTIOK

BERKAY NURAY

8.SINIFLAR

ÇAĞAN İÇÖZ

DORUK AYTUNÇ PEHLİVAN

ÖMER ÇETİN

 KOMPOZİSYON YARIŞMASI

Altınyıldız İlköğretim Kurumu 5.sınıf öğrencisi Meryem SUNAR Nevşehir İl Müftülüğü tarafından düzenlenen “Yüreklerde, Akif Dillerde Hürriyet” temalı kompozisyon yazma yarışmasında Nevşehir 1.si

İSTİKLAL MARŞINI GÜZEL OKUMA YARIŞMASI

 Altınyıldız İlköğretim Kurumu 4.sınıf öğrencisi Mustafa Sacit UZER Nevşehir Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen İstiklal Marşı’nı Güzel Okuma yarışmasında Nevşehir 3.sü

 VOLEYBOL KULÜPLER

Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencileri hafta sonu düzenlenen voleybol turnuvalarında Kulüplü Midi Kızlar kategorisinde Midi A takımımız il 1.si olmuştur. Midi B takımımız ise il 3.sü olarak kupalarını sevinçle kaldırmışlardır.

MİDİ A TAKIMI                            

ZEYNEP ALAK

DURU IŞIKTAŞ

ELİFNAZ ATASEVEN

İREM ALAN

AZRA YILDIZ

DURU YILDIZ

ASYA ŞAHİN

IRMAK ÖZTÜRK

GÜLŞEN BAŞ

İDİL SU SERÇE

 MİDİ B TAKIMI

DOĞA DEĞERLİER

NEVA GÜNDÜZ

ESİLA UĞURLU

DEFNE DAĞDİBİ

ELİFNAZ ATAN

BUSENAZ TAVLAYAN

YAREN KARAKUŞ

MELİKE GÜRLER

ADA DEMİRCİ

IRMAK BIYIKLIOĞLU

ELİZ MEŞECİ

ELİF KARTAL

SATRANÇ TURNUVASI

 Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencileri 2021-2022 eğitim öğretim yılı Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü ve İl Satranç Temsilciliği tarafından düzenlenen Şehitler Günü Satranç Turnuvası 26-27 Mart 2022 tarihinde Nevşehir’de yapılan turnuvaya katılarak derece aldılar. Yapılan turnuva sonucunda

8 Yaş Altı Kızlar Kategorisinde

HİRA TUTUCU – İL 1.Sİ

8 Yaş Altı Erkekler Kategorisinde

MUSTAFA ERDEM KAYA – İL 2.Sİ

 OKÇULUK

Geleneksel Türk Okçuluk müsabakalarında

KÜÇÜK ERKEKLER KATEGORİSİNDE

ALPER SANCAKLI – İL 3.SÜ

YILDIZ ERKEKLER KATEGORİSİNDE

BORAN BAKİ DÖNMEZ – İL 3.SÜ

KÜÇÜK KIZLAR KATEGORİSİNDE

ZEYNEP ZÜMRA YALÇIN – İL 2.Sİ

MASA TENİSİ

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu kapsamında düzenlenen 6 Nisan Dünya Masa Tenisi Günü sebebiyle ilimizde düzenlenen masa tenisi turnuvalarında bireysel olarak yarışan Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencileri Nevşehir derecelerini kazandılar. Turnuva sonucunda

KÜÇÜK ERKEKLER KATEGORİSİNDE

BORA IŞIKTAŞ – İL 1.Sİ

TAHA BARTU ERAVCI – İL 2.Sİ

YILDIZ ERKEKLER KATEGORİSİNDE

UTKU DÜNDAR – İL 1.Sİ

AHMET ALPTUĞ ÖZGÜR – İL 2.Sİ

MUSTAFA GÖKBERK ÖZER – İL 3.SÜ olmuşlardır.

AKIL OYUNLARI

 Okullar Arası Zeka Oyunları Şampiyonasında 1. basamak eleme sınavını ve 2.basamak yarı final sınavını geçerek, Nevşehir 1.si ve bölge 2.si olarak Türkiye finaline çıkmışlardır. Okullar arası Zeka Oyunları Şampiyonasında Türkiye finallerinde takım olarak yarışacak öğrencilerimiz;

6.SINIFLAR

EYMEN ÖNÜGÖREN

ELA DURU ARAS

ZEYNEP ERİŞ

7.SINIFLAR

İPEK BARIŞ

FUAT ALTIOK

BERKAY NURAY

8.SINIFLAR

ÇAĞAN İÇÖZ

DORUK AYTUNÇ PEHLİVAN

ÖMER ÇETİN

CARIBOU

DÜNYA çapında İngilizce olarak düzenlenen CARIBOU MATEMATİK yarışmasına katıldılar ve Nevşehir, Türkiye ve Dünya derecelerini topladılar

2.SINIFLAR

İNAYET ADA GÖMCÜ – NEVŞEHİR 1.Sİ, TÜRKİYE 1.Sİ, DÜNYA 1.Sİ

KAYRA KARA – NEVŞEHİR 1.Sİ, TÜRKİYE 1.Sİ, DÜNYA 1.Sİ

ELİFSU ÖNCÜL – NEVŞEHİR 1.Sİ, TÜRKİYE 1.Sİ, DÜNYA 1.Sİ

ASEL YILMAZ – NEVŞEHİR 1.Sİ, TÜRKİYE 1.Sİ, DÜNYA 1.Sİ

MEHMET KAĞAN ATA – NEVŞEHİR 1.Sİ, TÜRKİYE 1.Sİ, DÜNYA 1.Sİ

3 ve 4. SINIFLAR

CEREN DEVİREN – NEVŞEHİR 1.Sİ, TÜRKİYE 1.Sİ, DÜNYA 1.Sİ

SOLEY ECE İLLEEZ – NEVŞEHİR 1.Sİ, TÜRKİYE 1.Sİ, DÜNYA 1.Sİ

ARAS AYDIN – NEVŞEHİR 1.Sİ, TÜRKİYE 1.Sİ, DÜNYA 1.Sİ

MATBEG

 düzenlenen MATBEG yarışmasına katılmışlar ve öğrencilerimiz

YUSUF ŞAHİN                                             %1’lik dilim                                        Türkiye 1.si                

ÖMER ÇETİN                                                         %1’lik dilim                                       Türkiye 1.si

DOĞA DEĞERLİER                                     %2’lik dilim                                        Türkiye 2.si

SOLEY ECE İLLEEZ                                     %3’lük dilim                                       Türkiye 3.sü

MEHMET BURAK KARAKAYA                    %3’lük dilim                                   Türkiye 3.sü

MUSTAFA AKDEMİR                                 %3’lük dilim                                      Türkiye 3.sü

BERAT ARIK                                                %5’lik dilim                                       Türkiye 5.si

 FENBEG

 KIVANÇ ÖZGÜN                                         %1’lik dilim                                        Türkiye 1.si                

İPEK BARIŞ                                                            %1’lik dilim                                       Türkiye 1.si

ASUDE ANDIÇ                                            %1’lik dilim                                                  Türkiye 1.si  

MUSTAFA AKDEMİR                                  %1’lik dilim                                                  Türkiye 1.si  

YUSUF ŞAHİN                                             %1’lik dilim                                                  Türkiye 1.si  

BERKE BAYDEMİR                                     %5’lik dilim                                       Türkiye 5.si

YUSUF KAYRA AYDIN                                %5’lik dilim                                       Türkiye 5.si

olmuşlardır.

TALES

Tales Matematik yarışmasında

3.sınıf öğrencimiz EGE KÜFECİLER

3.sınıf öğrencimiz KIVANÇ ÖZGÜN

7.sınıf öğrencimiz BERKAY NURAY

7.sınıf öğrencimiz FUAT ALTIOK

Tales Fen Bilimleri yarışmasında ise

3.sınıf öğrencimiz İNCİ YILMAZ

3.sınıf öğrencimiz ZEYNEP BERİN DOĞAN

7.sınıf öğrencimiz İPEK BARIŞ

8.sınıf öğrencimiz DORUK AYTUNÇ PEHLİVAN Türkiye Finalisti olmuşlardır.

 MASA TENİSİ TURNUVASI 23 NİSAN

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu kapsamında düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sebebiyle ilimizde düzenlenen masa tenisi turnuvalarında bireysel olarak yarışan Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencileri Nevşehir derecelerini kazandılar. Turnuva sonucunda

KÜÇÜK KIZLAR KATEGORİSİNDE

BEYZA ÇINAR – İL 3.SÜ

İPEK TÜRKER – İL 4.SÜ

KÜÇÜK ERKEKLER KATEGORİSİNDE

BORA IŞIKTAŞ – İL 1.Sİ

ÖMER UTKU GÜMÜŞAY – İL 2.Sİ

TAHA BARTU ERAVCI – İL 3.SÜ

KEREM DEMİRDEN – İL 4.SÜ

YILDIZ ERKEKLER KATEGORİSİNDE

ABDULLAH UTKU DÜNDAR – İL 1.Sİ

MUSTAFA GÖKBERK ÖZER – İL 2.Sİ

ARDA ERDOĞAN – İL 3.SÜ

OZAN BAKTI – İL 4.SÜ olmuşlardır. Turnuvanın en değerli öğrencileri ise

SEVGİ TUANA EKİCİ

İNCİ YILMAZ seçilmiştir.

KULÜPLÜ VOLEYBOL TURNUVASI

Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencileri Kulüplü Voleybolda il 1.si olarak Kırşehir ve Çorum maçlarını galibiyet ile tamamlayarak final maçı sonucunda grup 2.si oldular.

ZEYNEP ALAK

DURU IŞIKTAŞ

ELİFNAZ ATASEVEN

İREM ALAN

AZRA YILDIZ

DURU YILDIZ

ASYA ŞAHİN

IRMAK ÖZTÜRK

GÜLŞEN BAŞ

İDİL SU SERÇE

ŞİİR VE KOMPOZİSYON YARIŞMASI

 Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencileri 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sebebiyle düzenlenen;

Şiir ve kompozisyon yarışmasında,

ZEYNEP NURLU – İL 1.Sİ

ESİLA UĞURLU – İL 2.Sİ olmuşlardır.

BASKETBOL TURNUVASI

Altınyıldız İlköğretim Kurumu Küçük Kız Basketbol Takımı Niğde’de yapılan grup müsabakalarında bölge şampiyonu oldular.

KÜÇÜK KIZ BASKETBOL TAKIMI

AYÇA TEKKAYA

AYŞE ÇELİK

BERİL DÖRTKOL

EDA KARAŞAHİN

NESRİN MASAL GÜRDAL

SİNEM TANRIKULU

YAREN YAYLAKLI

ZEHRA CANSU KORUCU

ZEYNEP ADA KAÇIN

ZEYNEP HAZAL YAMANGİL

DURU ASYA İLBAŞ

FUTBOL TURNUVASI 23 NİSAN

Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencileri tüm maçlarını galibiyetle tamamlayarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Futbol Turnuvasında şampiyon oldular.

KÜÇÜK ERKEKLER FUTBOL TAKIMI

ADEM KUZEY EFE

TAHA BARTU ERAVCI

ERTUĞ ERGÜL

KADİR EGEMEN ÖZKAN

MUSTAFA ÇETİNEL

ÇINAR İÇÖZ

MUSTAFA MERT ALTUNDAŞ

ABDULLAH ARDA KAÇAK

TURAN AKGÜL

BİLAL AKA

YAĞIZ BERK YARAR

METEHAN ALTAY

ÇINAR ŞANKAYNAĞI

YUSUF KEREM AKILLI

SAYGIN MUSTAFA KARABACA

ZEKA OYUNLARI

OYUNCU BEYİNLER

BERKAY NURAY                 – TÜRKİYE 1.Sİ

ÇAĞAN İÇÖZ                        – TÜRKİYE 1.Sİ

ÇINAR İÇÖZ              – TÜRKİYE 1.Sİ

KIVANÇ ÖZGÜN                   – TÜRKİYE 1.Sİ

ÖMER ÇETİN                       – TÜRKİYE 7.Sİ

DOĞAN AKBAŞ                   – TÜRKİYE 10.SU

İPEK BARIŞ                          – TÜRKİYE 23.SÜ

ZEYNEP ERGİN                   – TÜRKİYE 28.Sİ

FUAT ALTIOK                       – TÜRKİYE 38.Sİ

NEJLA AYDIN                       – TÜRKİYE 63.SÜ

ÇINAR DORUK KARACA   – TÜRKİYE 74.SÜ

EYMEN ÖNÜGÖREN          – TÜRKİYE 135.Sİ

EGE KÜFECİLER                 – TÜRKİYE 147.Sİ

MASA TENİSİ

Küçükler Masa Tenisi turnuvasında

Küçük Erkekler Takımı – İl 1.si

Mehmet Ömer Yıldırım

Ömer Utku Gümüşay

Kerem Demirden

Hüseyin Ata Çetinkaya

Küçük Kızlar Takımı – İl 3.sü

Beyza Çınar

İpek Türker

Sevgi Tuana Ekici olmuşlardır.

 F KLAVYE YARIŞMASI

Altınyıldız İlköğretim Kurumu 6. sınıf öğrencisi Mehmet Ömer Yıldırım F klavye yarışmasında Nevşehir 1.si oldu. Öğrencimiz birincilik ödülünü Darüşşafaka’ya bağışladı.

YÜZME

Türkiye Yüzme Federasyonu 11-12 yaş Ulusal Gelişim Program Ligi grup müsabakalarında Nevşehir Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencileri

BERRA ÇELTİK

YİĞİT KIZILÖZ  4 farklı stilde barajlarını geçerek Türkiye finallerine katılmaya hak kazanmışlardır.

MİNİKLER BASKETBOL

Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencileri Okul Sporları Federasyonu, Gençlik ve Spor Bakanlığının düzenlediği okullar arası Minikler Kızlar ve Minikler Erkekler Basketbol Turnuvası’nda tüm maçlarını kazanarak şampiyon oldular. Okullarına büyük bir sevinçle dönen basketbolcular, kupalarını mutlulukla kaldırdılar.

KIZLAR

DERİN PARMAKSIZ

AZRA ŞAHİN

HALE GÜL TÖREN

SOLEY ECE ILLEEZ

ELİF SU KORKMAZER

BEREN SAYGIN

ELİF KUZUGÜDEN

İKRA UÇAR

IŞIL ÇAKIR

CEREN DEVİREN

FATMA NİSA UYANBABA

ZEYNEP ERGİN

ZEYNEP BERİN DOĞAN

ZEYNEP MİNA SALGIN

YAĞMUR ADA AKİFOĞLU

MİRAY TEKİN

NİL ÖZALTIN

 ERKEKLER

MUSTAFA MERT ALTUNDAŞ

BORA IŞIKTAŞ

KIVANÇ ÖZGÜN

GÜNEŞ CEBE

FERMAN TUĞRA BAŞAR

YAĞIZ BERK YARAR

SAİD DÜZLEYEN

HALİL İBRAHİM ULUDAĞ

AYKUT İNAL

ARDA KÖK

GÜNEY DOĞAN

ÇAĞRI TÜFEKÇİ

ÜSTÜN EGE PAMUKCU

SATRANÇ KULÜP

Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencileri 2021-2022 eğitim öğretim yılı Türkiye Satranç Federasyonu tarafından düzenlenen Kulüpler Satranç İl Yöre Yarışmalarında,

AKİF DURU

KUZEY KAAN BAL

HİLYE GÖNENÇ

ÖMER TANIK

YİĞİT PARLAK

ÖMER ASAF ELMACI

EMİN ELMACI

ALTUĞ ÜNVER

il 2.si olmuşlardır.

FUTSAL KÜÇÜK KIZ

Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencileri Okul Sporları Federasyonu, Gençlik ve Spor Bakanlığının düzenlediği okullar arası Küçük Kızlar Futsal Turnuvası’nda il 2.si oldular.

AZRA ÖZ

ÜMMÜHAN ZEYNEP AYIKBABA

ECRİN NAZ DURAN

ZEYNEP ERİŞ

KUTLU ESİN ARSLAN

BEREN GÜL AVŞAR

ŞEYMA GÜL ÖZDEMİR

KANGURU MATEMATİK

KANGURU matematik uluslararası olimpiyatlarına katıldılar. Olimpiyat sonucunda 1. ve 2. sınıfların final sınavı olmadığı için üstün başarı kazanan öğrencilerimiz;

AHMET TAHA EKİCİ

EGEMEN ÖZER

DENİZ KAÇİN

ERDOĞAN KEREM KAYA

KEREM BAYRAM

METE ALAK

ÇINAR ŞANKAYNAĞI

olmuştur. Finale kalan öğrencilerimiz ise

AHMET YÜCEFAYDALI

DURU KARAKAYA

EGE KÜFECİLER

KIVANÇ ÖZGÜN

ÇINAR DORUK KARACA

ÖMER UTKU GÜMÜŞAY

KEREM DURNA

FUAT ALTIOK

BERKAY NURAY

ESİLA NAZ ÜĞÜTEN

EMİN ELMACI

YUSUF KEREM AKILLI

ELİF KILINÇ olmuşlardır.

OKUBEG

OKUBEG okuma becerileri olimpiyatlarına katıldılar ve

KIVANÇ ÖZGÜN                                                     %2’lik dilim

ZEYNEP BERİN DOĞAN                                        %2’lik dilim

MİRAY TEKİN                                             %4’lük dilim

İPEK ERKUL                                                            %4’lük dilim

İPEK BARIŞ                                                  %4’lük dilim

ASUDE ANDIÇ                                             %4’lük dilim

derecelerini topladılar.

%2’lik dilime giren öğrencilerimiz bir sonraki aşama olan Derin Okuma düzeyine katılmaya hak kazanmışlardır.

CARIBOU MATEMATİK

Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencileri CARIBOU MATEMATİK yarışmasına katıldılar ve Nevşehir, Türkiye ve Dünya derecelerini topladılar.

ARIŞ ÖZER – NEVŞEHİR 1.Sİ, TÜRKİYE 1.Sİ, DÜNYA 1.Sİ

ÇAĞRI SELİM GÜN – NEVŞEHİR 1.Sİ, TÜRKİYE 1.Sİ, DÜNYA 1.Sİ

ALP SİMİT – NEVŞEHİR 1.Sİ, TÜRKİYE 1.Sİ, DÜNYA 1.Sİ

EMİNE NAZ ÇAVUŞ – NEVŞEHİR 1.Sİ, TÜRKİYE 1.Sİ, DÜNYA 1.Sİ

AYAZ ÇINAR – NEVŞEHİR 1.Sİ, TÜRKİYE 1.Sİ, DÜNYA 1.Sİ

KAYRA KARA – NEVŞEHİR 1.Sİ, TÜRKİYE 1.Sİ, DÜNYA 1.Sİ

EGEMEN TARIK YAYLA – NEVŞEHİR 1.Sİ, TÜRKİYE 1.Sİ, DÜNYA 1.Sİ

İNAYET ADA GÖMCÜ – NEVŞEHİR 1.Sİ, TÜRKİYE 1.Sİ, DÜNYA 1.Sİ

MEHMET KAĞAN ATA – NEVŞEHİR 1.Sİ, TÜRKİYE 1.Sİ, DÜNYA 1.Sİ

SELİN ECE SAĞLAM – NEVŞEHİR 1.Sİ, TÜRKİYE 1.Sİ, DÜNYA 1.Sİ

KANGURU FEN

KANGURU FEN uluslararası olimpiyatlarına katıldılar. Olimpiyat sonucunda 1. ve 2. sınıfların final sınavı olmadığı için üstün başarı kazanan öğrencilerimiz;

KUTAY DOĞAN

MEHMET KAĞAN   ATA

ÇINAR ŞANKAYNAĞI

NADİR BURAK ŞAHİN olmuştur. Finale kalan öğrencilerimiz ise

MEHMET AKİF UZ

CEREN DEVİREN

EGE    KÜFECİLER

İKRA UÇAR

KIVANÇ ÖZGÜN

MİRAY TEKİN

İPEK   ERKUL

TAHA BARTU ERAVCI

İREM EZGİ KULAKOĞLU

MEHMET BURAK    KARAKAYA

MUSTAFA AKDEMİR

ÖMER UTKU GÜMÜŞAY

DOĞA DEĞERLİER

ALPER ŞAHİN

EYMEN ARDA YALÇIN

MUHAMMED MUSA TOPRAK

YUNUS EMRE AYDIN

MUSTAFA ÖĞMEN olmuşlardır.

 SATRANÇ TURNUVASI

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Satranç Turnuvası 21-22 Mayıs 2022 tarihinde Nevşehir’de yapıldı. Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencileri turnuvaya katılarak derece aldılar. Yapılan turnuva sonucunda

7-8 Yaş Kategorisinde

MUSTAFA ERDEM KAYA – İL 1.Sİ

Açık Kategoride

ÇINAR İÇÖZ – İL 3.SÜ

 OYUNCU BEYİNLER

BERKAY NURAY – TÜRKİYE 1.Sİ

İPEK BARIŞ – TÜRKİYE 1.Sİ

ÇAĞAN İÇÖZ – TÜRKİYE 1.Sİ

FUAT ALTIOK – TÜRKİYE 9.SU

KIVANÇ ÖZGÜN – TÜRKİYE 28.Sİ

EYMEN ÖNÜGÖREN – TÜRKİYE 36.SI

DOĞAN AKBAŞ – TÜRKİYE 69.SU

ÇINAR İÇÖZ – TÜRKİYE 87.Sİ

ÇINAR DORUK KARACA – TÜRKİYE 189.SU

olarak Türkiye finallerine çıkmaya hak kazanmışlardır.

 ZEKA OYUNLARI TAKIMI

 ALTINYILDIZ İLKÖĞRETİM KURUMU ZEKA OYUNLARI TAKIMI – TÜRKİYE 3.SÜ

İPEK BARIŞ

BERKAY NURAY

FUAT ALTIOK

BASKETBOL TURNUVASI KULÜPLER U10 ERKEKLER – İL 1.Sİ          

MUSTAFA MERT ALTUNDAŞ

BORA IŞIKTAŞ

KIVANÇ ÖZGÜN

FERMAN TUĞRA BAŞAR

YAĞIZ BERK YARAR

SAİD DÜZLEYEN

ARDA KÖK

GÜNEY DOĞAN

ÇAĞRI TÜFEKÇİ

ÜSTÜN EGE PAMUKCU

KEREM CENGİZ

ERDOĞAN KEREM KAYA

BASKETBOL TURNUVASI KULÜPLER U10 ERKEKLER B TAKIMI – İL 2.Sİ

 BASKETBOL TURNUVASI KULÜPLER U10 KIZLAR – İL 1.Sİ

DERİN PARMAKSIZ

AZRA ŞAHİN

HALE GÜL TÖREN

SOLEY ECE ILLEEZ

ELİF SU KORKMAZER

BEREN SAYGIN

ELİF KUZUGÜDEN

ZEYNEP ERGİN

NİL ÖZALTIN

HATİCE BUĞLEM ŞEN

BASKETBOL TURNUVASI KULÜPLER U12 ERKEKLER İL 1.Sİ

ALPER SANCAKLI

YİĞİT KIZILÖZ

BERKE BAYDEMİR

BUĞRA BERK YURTBİLİR

KEREM CİVELEK

BURAK SEVİNÇ

MELİH CEVİZ

MUHARREM ÇAĞAN GÜRDAL

MUSTAFA ARIKAN

TOPRAK BARAN DURNA

YİĞİT ENVER PINARLI

YUNUS TUNA AYDIN

BORA IŞIKTAŞ

YUSUF ŞAHİN

ALTUĞ ÜNVER

 BASKETBOL TURNUVASI KULÜPLER U12 ERKEKLER B TAKIMI İL 2.Sİ

BASKETBOL TURNUVASI KULÜPLER U12 KIZLAR İL 1.Sİ

AYŞE ÇELİK

BERİL DÖRTKOL

NESRİN MASAL GÜRDAL

SİNEM TANRIKULU

YAREN YAYLAKLI

ZEHRA CANSU KORUCU

ZEYNEP ADA KAÇIN

ZEYNEP HAZAL YAMANGİL

HİRA NUR TANRIVERDİ

HALE GÜL TÖREN

BEREN SAYGIN

AZRA ŞAHİN

ELİF SU KORKMAZER

NİL ÖZALTIN

DERİN PARMAKSIZ

ECE SOLEY İLLEEZ

Öğrencilerimizi göstermiş oldukları üstün başarılarından dolayı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

 

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Altınyıldız Fen ve Anadolu Liselerinde Karne Coşkusu

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Alanya escort Manavgat escort Fethiye escort Kemer escort Didim escort Çanakkale escort Aydın escort Muğla escort Tekirdağ escort Manisa escort Balıkesir escort Trabzon escort Elazığ escort Ordu escort Kütahya escort Isparta escort Rize escort Kahramanmaraş escort Yalova escort Giresun escort Yozgat escort Tokat escort Şanlıurfa escort Sivas escort Batman escort Erzurum escort Sinop escort Kırşehir escort Karaman escort Kırıkkale escort Bolu escort Amasya escort Niğde escort Uşak escort Edirne escort Çorum escort Osmaniye escort Zonguldak escort Van escort Erzincan escort Söke escort Bodrum escort Çerkezköy escort Akhisar escort Bandırma escort Ayvacık escort Akçaabat escort Karakoçan escort Altınordu escort Tavşanlı escort Eğirdir escort Ardeşen escort Afşin escort Altınova escort Bulancak escort Sorgun escort Erbaa escort Viranşehir escort Zara escort Kozluk escort Aziziye escort Ayancık escort Kaman escort Ermenek escort Keskin escort Gerede escort Göynücek escort Bor escort Banaz escort Havsa escort Osmancık escort Bahçe escort Alaplı escort Başkale escort Kemah escort Nazilli escort Fethiye escort Çorlu escort Alaşehir escort Altıeylül escort Biga escort Araklı escort Kovancılar escort Fatsa escort Simav escort Yalvaç escort Çayeli escort Dulkadiroğlu escort Çiftlikköy escort Espiye escort Sarıkaya escort Niksar escort Suruç escort Yıldızeli escort Sason escort Horasan escort Boyabat escort Mucur escort Sarıveliler escort Yahşihan escort Göynük escort Gümüşhacıköy escort Çamardı escort Eşme escort İpsala escort Sungurlu escort Hasanbeyli escort Çaycuma escort İpekyolu escort Refahiye escort Kuşadası escort Marmaris escort Süleymanpaşa escort Turgutlu escort Susurluk escort Gelibolu escort Of escort Ünye escort Domaniç escort Fındıklı escort Elbistan escort Çınarcık escort Tirebolu escort Akdağmadeni escort Turhal escort Eyyübiye escort Suşehri escort Yakutiye escort Gerze escort Mengen escort Merzifon escort Ulukışla escort Sivaslı escort Keşan escort Kadirli escort Ereğli escort Özalp escort Tercan escort Efeler escort Didim escort Çine escort Dalaman escort Menteşe escort Milas escort Ortaca escort Seydikemer escort Ergene escort Kapaklı escort Malkara escort Salihli escort Şehzadeler escort Soma escort Yunusemre escort Ayvalık escort Bigadiç escort Burhaniye escort Gönen escort Karesi escort Çan escort Yenice escort Ortahisar escort Yomra escort Perşembe escort Pazar escort Onikişubat escort Pazarcık escort Türkoğlu escort Eynesil escort Görele escort Piraziz escort Yağlıdere escort Çayıralan escort Boğazlıyan escort Zile escort Siverek escort Karaköprü escort Haliliye escort Akçakale escort Şarkışla escort Gemerek escort Oltu escort Palandöken escort Mudurnu escort Suluova escort Taşova escort Toprakkale escort Kilimli escort Tuşba escort Üzümlü escort http://www.kadinescort.net Gaziantep escort Denizli escort Adana escort Hatay escort Aydın escort İzmir escort Ankara escort Antalya escort Bursa escort İstanbul escort Kocaeli escort Konya escort Muğla escort Malatya escort Kayseri escort Mersin escort Samsun escort Sinop escort Tekirdağ escort Eskişehir escort Yalova escort Rize escort Amasya escort Balıkesir escort Çanakkale escort Bolu escort Erzincan escort Şırnak escort Van escort Yozgat escort Zonguldak escort Afyon escort Adıyaman escort Bilecik escort Aksaray escort Ağri escort Bitlis escort Siirt escort Çorum escort Burdur escort Diyarbakir escort Edirne escort Düzce escort Erzurum escort Kırklareli escort Giresun escort Kilis escort Kars escort Karabük escort Kırıkkale escort Mardin escort Kırşehir escort Maraş escort Manisa escort Muş escort Kastamonu escort Ordu escort Nevşehir escort Sakarya escort Osmaniye escort Şanliurfa escort Sivas escort Trabzon escort Tokat escort Ardahan escort Bartın escort Karaman escort Batman escort Bayburt escort Bingöl escort Elaziğ escort Gümüşhane escort Hakkari escort Isparta escort Uşak escort Igdır escort Keşan escort Safranbolu escort Boyabat escort Kızıltepe escort Üzümlü escort Bucak escort Kadirli escort Bornova escort Batıkent escort Alanya escort İnegöl escort Orhangazi escort İzmit escort Akşehir escort Tarsus escort İlkadım escort Çerkezköy escort Ardeşen escort Kuşadası escort Merzifon escort Bandırma escort Çerkeş escort Gelibolu escort Gerede escort Antakya escort Ceyhan escort Dinar escort Besni escort Bozüyük escort Eskil escort Diyadin escort Ahlat escort Çivril escort Bağlar escort Akçakoca escort Aziziye escort Lüleburgaz escort Şahinbey escort Bulancak escort Digor escort Keskin escort Bünyan escort Kaman escort Battalgazi escort Elbistan escort Akhisar escort Bulanık escort Bodrum escort Altınordu escort Bor escort Avanos escort Adapazarı escort Virenşehir escort Gemerek escort Kangal escort Akçaabat escort Erbaa escort Tavşanlı escort Karşıyaka escort Çankaya escort Manavgat escort Nilüfer escort Arnavutköy escort Gebze escort Beyşehir escort Silifke escort Atakum escort Çorlu escort Çayeli escort Didim escort Suluova escort Edremit escort Ilgaz escort Biga escort Göynük escort İskenderun escort Çukurova escort Kaynaşlı escort Emirdağ escort Gölbaşı escort Söğüt escort Ortaköy escort Dogubayazıt escort Güroymak escort Karahayıt escort Bismil escort Horasan escort Mucur escort Babaeski escort Şehitkamil escort Espiye escort Kağızman escort Yahşihan escort Develi escort Doğanşehir escort Afşin escort Alaşehir escort Malazgirt escort Marmaris escort Fatsa escort Ürgüp escort Akyazı escort Eyyübiye escort Şarkışla escort Araklı escort Niksar escort Simav escort Buca escort Çubuk escort Muratpaşa escort Görükle escort Avcılar escort Darıca escort Çumra escort Anamur escort Çarşamba escort Ergene escort Fındıklı escort Nazilli escort Taşova escort Susurluk escort Çan escort Mudurnu escort Defne escort Kozan escort Sandıklı escort Yahyalı escort Patnos escort Kahta escort Pamukkale escort Ergani escort Oltu escort Nizip escort Görele escort Sarıkamış escort Yeşilyurt escort Dulkadiroğlu escort Kırkağaç escort Varto escort Fethiye escort Kumru escort Erenler escort Akçakale escort Suşehri escort Of escort Turhal escort Torbalı escort Haymana escort Kepez escort Osmangazi escort Bağcılar escort Derince escort Ereğli escort Erdemli escort Bafra escort Kapaklı escort Pazar escort Davutlar escort Altıeylül escort Ayvacık escort Dörtyol escort Sarıçam escort Sur escort Palandöken escort Nurdağı escort Tirebolu escort Zile escort Ünye escort Selim escort Kocasinan escort Onikişubat escort Salihli escort Milas escort Pamukova escort Birecik escort Yıldızeli escort Ortahisar escort Malkara escort Yakutiye escort Zara escort Yomra escort Konak escort Keçiören escort Lara escort Yıldırım escort Beylikdüzü escort Gölcük escort Karatay escort Mezitli escort Canik escort Efeler escort Ayvalık escort Kırıkhan escort Seyhan escort Melikgazi escort Pazarcık escort Soma escort Dalaman escort Sapanca escort Haliliye escort Ödemiş escort Mamak escort Kemer escort Mudanya escort Çekmeköy escort Körfez escort Meram escort Aliağa escort Polatlı escort Belek escort Gemlik escort Esenler escort Fatih escort Selçuklu escort Akdeniz escort Terme escort Söke escort Karesi escort Yüreğir escort Payas escort Talas escort Türkoğlu escort Turgutlu escort Datça escort Gümbet escort Serdivan escort Karaköprü escort Çeşme escort Sincan escort Gaziemir escort Ulus escort Kaş escort Gürsu escort Güngören escort Mut escort Samandağ escort Yunusemre escort Köyceğiz escort Siverek escort Toroslar escort Menteşe escort Kadıköy escort İznik escort Serik escort Menemen escort Aksu escort Kağıthane escort Kartal escort Maltepe escort Kestel escort Yenişehir escort Yatağan escort Tire escort Finike escort Pendik escort Sarıyer escort Şişli escort Sultangazi escort Tuzla escort Urla escort Konyaaltı escort Korkuteli escort Kumluca escort Karacabey escort Ümraniye escort Üsküdar escort Zeytinburnu escort Tekirdağ masaj salonu Adana masaj salonu Mersin masaj salonu Bursa masaj salonu Muğla masaj salonu Balıkesir masaj salonu Kocaeli masaj salonu İstanbul masaj salonu Ankara masaj salonu Antalya masaj salonu İzmir masaj salonu Denizli masaj salonu Çanakkale masaj salonu Sakarya masaj salonu Manisa masaj salonu Malatya masaj salonu Yalova masaj salonu Sivas masaj salonu Tokat masaj salonu Kayseri masaj salonu Trabzon masaj salonu Aydın masaj salonu Elazığ masaj salonu Afyon masaj salonu Kütahya masaj salonu Ordu masaj salonu Eskişehir masaj salonu Gaziantep masaj salonu istanbul masaj salonu ankara masaj salonu izmir masaj salonu bursa masaj salonu antalya masaj salonu adana masaj salonu konya masaj salonu şanlıurfa masaj salonu gaziantep masaj salonu kocaeli masaj salonu mersin masaj salonu diyarbakır masaj salonu hatay masaj salonu manisa masaj salonu kayseri masaj salonu samsun masaj salonu balıkesir masaj salonu maraş masaj salonu van masaj salonu aydın masaj salonu tekirdağ masaj salonu sakarya masaj salonu denizli masaj salonu muğla masaj salonu bağcılar masaj salonu bahçelievler masaj salonu esenler masaj salonu esenyurt masaj salonu kadıköy masaj salonu kağıthane masaj salonu kartal masaj salonu küçükçekmece masaj salonu maltepe masaj salonu pendik masaj salonu sultangazi masaj salonu ümraniye masaj salonu üsküdar masaj salonu aliağa masaj salonu alsancak masaj salonu bayraklı masaj salonu bornova masaj salonu buca masaj salonu çeşme masaj salonu çiğli masaj salonu gaziemir masaj salonu karşıyaka masaj salonu konak masaj salonu menemen masaj salonu ödemiş masaj salonu torbalı masaj salonu çankaya masaj salonu keçiören masaj salonu mamak masaj salonu polatlı masaj salonu sincan masaj salonu alanya masaj salonu belek masaj salonu kaş masaj salonu kemer masaj salonu korkuteli masaj salonu lara masaj salonu manavgat masaj salonu serik masaj salonu side masaj salonu didim masaj salonu efeler masaj salonu kuşadası masaj salonu nazilli masaj salonu altıeylül masaj salonu bandırma masaj salonu edremit masaj salonu karesi masaj salonu susurluk masaj salonu gemlik masaj salonu gürsu masaj salonu inegöl masaj salonu mudanya masaj salonu nilüfer masaj salonu osmangazi masaj salonu yıldırım masaj salonu biga masaj salonu çan masaj salonu gelibolu masaj salonu adıyaman masaj salonu afyon masaj salonu ağrı masaj salonu aksaray masaj salonu amasya masaj salonu ardahan masaj salonu artvin masaj salonu bartın masaj salonu batman masaj salonu bayburt masaj salonu bilecik masaj salonu bingöl masaj salonu bitlis masaj salonu bolu masaj salonu burdur masaj salonu çanakkale masaj salonu çankırı masaj salonu çorum masaj salonu düzce masaj salonu edirne masaj salonu elazığ masaj salonu erzincan masaj salonu erzurum masaj salonu eskişehir masaj salonu giresun masaj salonu gümüşhane masaj salonu ığdır masaj salonu ısparta masaj salonu karabük masaj salonu karaman masaj salonu kastamonu masaj salonu kilis masaj salonu kırıkkale masaj salonu kırklareli masaj salonu kırşehir masaj salonu uşak masaj salonu kütahya masaj salonu malatya masaj salonu mardin masaj salonu nevşehir masaj salonu niğde masaj salonu ordu masaj salonu trabzon masaj salonu osmaniye masaj salonu rize masaj salonu siirt masaj salonu sinop masaj salonu sivas masaj salonu tokat masaj salonu karahayıt masaj salonu pamukkale masaj salonu nizip masaj salonu şahinbey masaj salonu şehitkamil masaj salonu antakya masaj salonu defne masaj salonu iskenderun masaj salonu darıca masaj salonu gebze masaj salonu gölcük masaj salonu izmit masaj salonu körfez masaj salonu akşehir masaj salonu beyşehir masaj salonu ereğli masaj salonu karatay masaj salonu meram masaj salonu selçuklu masaj salonu akhisar masaj salonu alaşehir masaj salonu soma masaj salonu turgutlu masaj salonu akdeniz masaj salonu anamur masaj salonu erdemli masaj salonu mezitli masaj salonu silifke masaj salonu tarsus masaj salonu toroslar masaj salonu yenişehir masaj salonu bodrum masaj salonu dalaman masaj salonu fethiye masaj salonu köyceğiz masaj salonu marmaris masaj salonu menteşe masaj salonu milas masaj salonu adapazarı masaj salonu serdivan masaj salonu atakum masaj salonu çarşamba masaj salonu ilkadım masaj salonu eyyübiye masaj salonu siverek masaj salonu viranşehir masaj salonu çerkezköy masaj salonu çorlu masaj salonu erbaa masaj salonu