30 Temmuz 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 261.198
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 22.161
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 60
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.463
Altınyıldız Koleji
Eğitim

Başarılı bir gelecek hedefiyle kayıt yoğunluğu yaşanıyor

Altınyıldız Eğitim Kurumları Fen ve Anadolu Lisesinde 2021-2022 eğitim öğretim yılı kayıtları büyük ilgi görüyor.

Başarılı bir gelecek hedefiyle kayıt yoğunluğu yaşanıyor

Altınyıldız Eğitim Kurumları Fen ve Anadolu Lisesinde 2021-2022 eğitim öğretim yılı kayıtları büyük ilgi görüyor.

2021 LGS’ de büyük başarı gösterenler ile başarılı bir geleceği hedefleyen öğrenciler Altınyıldız Fen ve Anadolu Liselerini tercih ediyor.

Öğrencilerine sunduğu mükemmel öğrenme imkânları, tecrübeli ve başarılı öğretmen kadrosu, 23 yıllık başarı geçmişi ile birleşerek aydınlık geleceğimizi yazacak gençler de “Başarılı bir gelecek, iyi bir üniversite için” Altınyıldız’da buluştular.

Türkiye’nin en güzel ve en başarılı okulları arasında yer alan Altınyıldız’ı tercih eden öğrenciler, bugüne kadar hangi lise Türkiye genelinde YKS’de hangi başarıları kazanmış, öğrencileri Türkiye’nin hangi seçkin üniversitelerine yerleşmiş, akademik ve sosyal imkânların neler olduğunu inceleyerek Türkiye’nin örnek okulu Altınyıldız Kolejini tercih ettiler.

“2021-2022 Eğitim- Öğretim yılı 9.sınıflarına kayıt olan öğrenciler; ‘‘YKS de Türkiye dereceleri kazanan Altınyıldız Koleji, öğrencilerine sadece Üniversite sınavlarında değil, her alanda başarılı bir gelecek sunmaktadır. Dünya, Olimpiyat, Avrupa, Balkan ve Türkiye şampiyonlarının, üniversite sınavı birincilerinin okulunda olmaktan mutluyuz, gururluyuz.” dediler.

Altınyıldız Koleji Fen ve Anadolu Lisesi kayıtlarında her yıl olduğu gibi bu yıl da Nevşehir’de en çok tercih edilen Özel Lise olmuştur.

Her geçen gün gelişen, büyüyen ve yenilenen Altınyıldız Liselerinde bini aşkın üniversiteliyi yetiştiren idareci ve öğretmen kadromuzla yeni şampiyonları Nevşehir’e ve Türkiye’ye kazandırıyoruz.”

Figa Yapı

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Voyager Ballons

center

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL