06 Mayıs 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 229.491
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 26.476
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 356
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 35.464
Altınyıldız Koleji
Genel

Pınarbaşı, “Bazı esnaflara destek sağlanacak”

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mehmet Pınarbaşı  yaptığı açıklamada, Pandemi ve tam kapanma sürecinden olumsuz olarak en çok etkilenen sektörlerden olan okul servis işletmecileri ve kıraathane işletmecilerine Nevşehir Belediyesince bir miktar destek sağlanacağını bildirildi.

Pınarbaşı, “Bazı esnaflara destek sağlanacak”

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mehmet Pınarbaşı  yaptığı açıklamada, Pandemi ve tam kapanma sürecinden olumsuz olarak en çok etkilenen sektörlerden olan okul servis işletmecileri ve kıraathane işletmecilerine Nevşehir Belediyesince bir miktar destek sağlanacağını bildirildi.

Açıklamasında Pınarbaşı ; “Pandemi sürecinden en çok olumsuz etkilenen sektörlerden olan servis işletmecileri ve kıraathane işletmecilere esnaflarına Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği girişimi ve Nevşehir Belediyesinin katkılarıyla esnafların mağduriyetine bir nebze olsun merhem olabilmek amacıyla katkı sağlanacaktır. Bu konuda desteklerinden dolayı Nevşehir Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Savran’a teşekkür ederiz” dedi.

Figa Yapı

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Voyager Ballons

center

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL