06 Mayıs 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 229.491
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 26.476
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 356
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 35.464
Altınyıldız Koleji
Genel

Belediye Başkanı Güneş teşekkür etti

Nevşehir’in Acıgöl ilçesine bağlı Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş, bölge patates üreticisinden yapılan alımlardan dolayı başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere bu konuda emeği geçenlere teşekkür etti.  

Belediye Başkanı Güneş teşekkür etti

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in Acıgöl ilçesine bağlı Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş, bölge patates üreticisinden yapılan alımlardan dolayı başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere bu konuda emeği geçenlere teşekkür etti.

Başkan Güneş, “Nevşehir ili genelinde ve Karapınar beldemizde bulunan patates üreticileri son dönemlerde ellerinde kalan ürünlerini pazarlamakta ciddi sorunlar yaşamaktaydılar.

Cumhurbaşkanımızın talimatıyla bu ürünler TMO aracılığıyla alındı. Üretici çiftçilerimizin mağduriyetlerinin giderilmesi aşamasında çok büyük bir duyarlılık gösteren başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Bekir Pakdemirli’ye,

Nevşehir Valimiz Sayın İnci Sezer Becel’e, AK Parti İl Başkanımız Sayın Ali Kemikkıran’a, AK Parti Nevşehir Milletvekillerimiz Mustafa Açıkgöz  ve Yücel Menekşe’ye,  TMO yetkililerine, Nevşehir Tarım ve Orman İl Müdürlüğü yetkililerine ve Ziraat odaları Başkanlarına teşekkür ederim” dedi.

 

Figa Yapı

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Voyager Ballons

center

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL